טיפים לאפיון כסאות פינות אוכל איכותיים לבית

טיפים לאפיון כסאות פינות אוכל איכותיים לבית

כסאות פינות אוכל מהווים המשך ישיר של השולחן מבחינת עיצוב בין אם הם דומים לו בגוון ובין אם הם שונים ממנו. חשוב לבחור בגרסה של כיסא שתתאים לשולחן שיש לכם בבית על מנת שהשילוב ייצור עיצוב ייחודי במרחב פינת האוכל. במידה והעיצוב של הכסאות דומה לעיצוב של השולחן, הוא מתגבש על בסיס דמיון בצבע ובצורה. במידה והאלמנטים הללו שונים, ישנן דרכים לייצור ניגודיות זו כך שתקדם עיצוב בוטיק, ולא פזרנות דקורטיבית. למשל, ניתן לבחור בצבע מנוגד: כסאות לבנים את מול שולחן שחור, או להיפך. דרך אחרת תהיה לבחור כסא זהה בצורה אך עם צבע מעט שונה, למשל שולחן מרובע מעץ כהה, לעומת כסאות מרובעים מעץ בהיר. 

עוניינים לקבל טיפים נוספים לגבי בחירת כסאות פינות אוכל?

חברת הום דקור מציגים בפניכם את מירב הטיפים, עיינו במאמר שלפניכם.

טיפ לבחירת דגם הכסא המבוקש

כסאות פינת אוכל אינם כסאות בר, אלא כסאות בגובה ממוצע המיועדות לישיבה סביב שולחן בגובה גבוה יחסית. השילוב של כסאות עם שולחנות מסוג זה יוצר את התנוחה הכי נוחה מבחינה אורתופדית לאכילה: גב ישר, עם קונטרה מסוימת של גובה השולחן ששומר על היציבה יציבה ולא כפופה. לכן, יש להתמקד בקטגוריית כסאות פינת אוכל, שם ניתן יהיה למצוא אך ורק כסאות בגובה זה.

טיפ לבחירת הרפידה על הכסאות

ניתן לבחור כסא מחומר קשיח כמו פלסטיק או עץ או כסא שיש בו רפידה רכה מעור או כורסאות מבד. אנו ממליצים לבחור בדגם עם רפידה וליהנות לא רק מישיבה נוחה אלא מהזדמנות נוספת לעצב את פינת האוכל. הרפידה מעוצבת בתפירה ובהדבקה ומבטאת שכבת גוון נוספת על הכסא שלכם, מה שמעשיר את המרחב בפינת האוכל והופך אותו לדקורטיבי במיוחד.

חומרי ייצור מומלצים לכסאות פינת אוכל

בדים דוחי כתמים כמו מיקרופייבר בתור רפידה, מתכת אלחלד שתשמש כרגלי הכסא, חומרים קשיחים כמו עץ או פלסטיק קשיח ויוקרתי כבסיסי הישיבה, ועוד. חומרים אלו מבטיחים כי כסאות פינות אוכל שברשותכם יהיו עמידים, חזקים ויספקו נוחות לכל מי שיושב עליהם. בואו ליהנות מכסאות פינות אוכל איכותיים של חנות רהיטים יוקרתית ולהפוך את הבילוי בחדר זה לחוויה ברמה אחרת!

×

עגלת קניות

Black November

10% הנחה למוצרים שלך בסל הקניות.

לקבלת ההטבה יש להקליד את קוד הקופון:

Special10hd

*ההטבה איננה תקפה במוצרי חיסול או sale