ספת אירוח נפתחת – פתרון מושלם לכל בית

ספת אירוח נפתחת – פתרון מושלם לכל בית

ספת אירוח נפתחת ומזמינה

ספת אירוח נפתחת – פתרון מושלם לכל בית – לכולנו יש תמיד אורחים שמגיעים אלינו הביתה, ואז אנחנו שוברים את הראש, היכן נאחסן אותם. אז מתחילים לעשות סיבוב אצל השכנים, מלווים איזה מזרן, כורסה רעועה שיכולה להפוך למיטה, אולי את המזרן שהיה בחדר הילדים לחברים שמגיעים, אבל האם כך תרצו לארח למשל את ההורים המבוגרים שלכם או אורחים אחרים, שרוצים לישון טוב.

על אירוח בבית שלכם, צריך להתארגן כמו על כל דבר אחר. אם יש לכם משפחה שלא גרה קרוב אליכם או אפילו בחו"ל, ואתם מתראים מדי פעם, בוודאי חשבתם על כך שיש צורך לארגן להם מקום בו הם יוכלו לישון אצלכם, ולא לשלוח אותם לישון בבית מלון.

הפתרון: ספת אירוח נפתחת, שאתם יכולים להציב אותה בסלון לשימוש יום יומי שלכם, וכאשר יבואו אורחים תוכלו לפתוח אותה עבורם, או להניח אותה באיזה שהיא פינה או בחדר של הילד שכבר עזב את הבית, כדי לארח בצורה נורמלית את האורחים שלכם. ספת אירוח היא ריהוט לבית הכי בסיסי שיש.

 

בכל בית היום – HOME DECOR ספת אירוח שהופכת למיטה

 זו ספת אירוח דו-מושבית אשר בקלות רבה הופכת למיטה. היא מיוצרת באירופה  ונפתחת למיטה. היא מיוצאת באירופה בסטנדרטים מאוד גבוהים וחדשניים, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים. יש לה ארגז מצעים מובנה, מרווח וקל מאוד לפתיחה. המושבים של הספה עשויים מקפיצי מתכת ויחד עם רצועות אלסטיות וספוג, שומרים על היציבות של המושבים זמן רב. המשענות של הספה מעוגלות, יש לה כרית נוי והיא מסוגננת ומעוצבת בסגנון מודרני. כדי לפתוח אותה לא צריך יותר ממשיכה קלה של המושב, הורדת המשענת והנה לכם מיטה נוחה לאורחים. הרוחב של הספה הזו 133 ס"מ והעומק 98 ס"מ. 

ספת אירוח שנפתחת למיטה יש גם בדגמים ובגוונים נוספים מודרניים ועם הריפוד הכי איכותי שישי. המיטה רחבה והמנגנון שלה הוא בסטנדרט בינלאומי. מיטות נפתחות לרוחב ונוח מאוד לשני אנשים לישון בהן. המנגון שלהם איכותי ומחזיק מעמד הרבה זמן. קפיצי המושבים עשויים ממתכת. יש ספת אירוח שכוללת כרית או שניים. הפתיחה של כולן זהה, מרימים את החלק הקדמי והחלק האחורי הופך למשטח שינה. פתיחה קלה ונוחה ברגע, ע"י הרמת החלק הקדמי של הספה, והורדת המושב ליצירת משטח שינה. מושבי הספה עשויים מספוג בדרגות קושי שונות ואפשר להזמין מה שרוצים. ספות אירוח יש בכל מיני גוונים: אפור, לבן עם שמנת, או בצבעים משולבים מאוד יפה ומודרני. .

 

 לחזרה לעמוד הבית

×

עגלת קניות