כורסא לחדר שינה – לתפוס רגע של מנוחה

כורסא לחדר שינה – לתפוס רגע של מנוחה

גם בחדר שינה מותר לשבת– כורסא לחדר שינה

חדר השינה הוא החדר היחיד, שממנו אדם קם בבוקר, ואליו הוא שב בערב, שכן הוא משמש כחדר המפלט מצרות היום, ולכן חשוב שהוא יהיה מעוצב ויפה, על מנת לתרום להרגשת הרוגע שחדר זה אמור להשרות. אם בעבר הפריט העיקרי בחדר שינה הייתה המיטה, אבל היום ניתן לראות כי מוסיפים ריהוט משני כמו כורסאות. ניתן לראות כי יש אף חדרי שינה, מוסיפים בהם כונניות ספריות, מדפים, ועוד מגוון רחב של רהיטים משלימים, ההופכים את חדר השינה לא רק  לחדר שישנים בו, אלא לחדר מעוצב ויוקרתי. נשאלת השאלה אלו סוגים של כורסאות לחדר שינה קיימות, ואיך בוחרים כורסא לחדר שינה?

איך בוחרים כורסא לחדר שינה? 

רבים חושבים שכורסאות לחדר שינה מתאימות רק לחדרים גדולים, אך מחשבה זאת אינה מדויקת, משום שבעיצוב מיוחד ובמיקום נכון של הכורסא, ניתן להשוות לחדר אווירה נעימה וליצור פינת ישיבה נוחה. כאשר בוחרים כורסא לחדר השינה, חשוב מאד לבדוק שהיא תשתלב עם שאר הרהיטים בחדר, לדוגמא אם החדר שלכם מעוצב בסגנון כפרי תבחרו כורסא שמתאימה לכך, ואם הוא מעוצב בסגנון יוקרתי עליכם לבחור כורסא שמעוצבת בסגנון הזה. 

  • חשוב לבחור כורסא, שתתאים לגודל החדר– אם החדר שלכם קטן, כדאי שהכורסא תהיה קטנה, כורסא גדולה לא תתאים לחדר גדול, ואף תכער אותו. 
  • התאמת הכורסא– חשוב לדעת, אבל אולי זה ברור מאליו, שיש להתאים את הכורסא למידות של דיירי החדר כורסא גדולה לא תתאים לאדם גדול, וכורסא קטנה לא תתאים לאדם קטן. 

סוגי של כיסאות לחדר שינה 

כורסאות פולו אפור– כורסאות אלו המטרה שלהן להיות בחדר שינה הן מרופדות בריפוד נוח, ומגיעות בצבע אפור, המרופדות עם בד קטיפה יפה הן במושב והן במשענת. 

כורסא מעוצבת עם ריפוד רטרו– זוהי כורסא בעיצוב מיוחד, המרופדת עם בד ירוק בעיצוב רטרו של פעם, וכן יש לה רגלי עץ מעוצבות. 

כורסא צדפה– זוהי כורסא עם עיצוב מיוחד הכורסא הזו מעוצבת בצורה של צדפה, ומרופדת בריפוד נוח עם רגלי מתכת מעוצבות. 

כורסא נפתחת למיטה– אם יש לכם חדר קטן ואתם מעוניינים במיטה, שלא תופסת מקום רב, אז כורסא מעוצבת הנפתחת למיטה היא רעיון מושלם, וכן כורסא זו גם מעוצבת ומרופדת בבד נעים, יפה וגם נוחה לשינה, והכי הרבה לא תופסת מקום רב בחדר, ולכן בחירת כורסא טובה לחדר שינה דורשת מחשבה רבה

ראו עוד: כורסת המתנה | מיטת יחיד | סלונים | ריהוט לבית |

×

עגלת קניות