ארונות הזזה מאיכות גבוהה – אל תתפשרו על הטוב ביותר

ארונות הזזה מאיכות גבוהה – אל תתפשרו על הטוב ביותר

ארונות הזזה- מאיכות גבוהה

ארונות הזזה בעבר היו מבוקשים מאוד והיה ניתן למצוא אותם בכל בית בארץ. הסיבה לכך הייתה שהחדרים היו כל כך קטנים, שהאפשרות היחידה להציב ארון בתוך חדר, בלי שהדלתות שלו יתפרשו החוצה, הייתה אם זה היה ארון עם דלתות הזזה, שלא צריכים מקום כדי להיפתח פנימה או החוצה.

אבל במסגרת העיצוב המודרני שהולך וכובש כל פינה וכל בית, חזרו ארונות ההזזה אל הבתים, והפעם עם מרקמים חדשים ומעניינים, צבעים יפים. העיצובים שלהם עדיין מאוד נקיים ואסתטיים והם הפכו מבוקשים מאוד בגלל שבאמת אפשר להשיג אותם בכל מיני גדלים והכי נוח במקום לפתוח ארון, להזיז את הדלת. זה הרבה יותר נוח ושימושי.

ארונות חשוב לומר, זה רהיט שחייב להיות ברמה מאוד גבוהה כדי לתפקד נכון. הם צריכים להיות מחומרי גלם איכותיים כדי שיחזיקו מעמד הרבה זמן. ארון זה לא מוצר שקונים כל יומיים, ואם כבר קונים צריך ללכת על הכי טוב.

ארונות הזזה משתלבים היום מצוין בסגנון המודרני שהוא הסגנון המוביל היום בישראל

 

מקום אחסון סמוי מן העין

אנשים שאוהבים סגנון עיצוב מודרני, נקי ואסתטי בלי יותר מדי קישוטים מסביב, בוחרים ארונות הזזה. אלה נכנסים לכל נישה בלי להיות נוכחים יותר מדי. לפעמים מזמינים אותם גם בצבע שמעלים את קיומם, כדי לשמור על ההרמוניה של השקט בחדר. אפשר לבחור בארון הזזה בגודל של 1:20 מטר עם מגירה. ארון ברוחב של 1:30 מ' עם דלת מראה. 150 ס"מ ועוד. ויש גם ארונות ברוחב של 2 מ' ו-2.5 מ'.

הסיבה שבגללה כולם בוחרים היום בארונות הזזה, כי הם לא תופסים מקום כשהם נפתחים, והם יכולים להיכנס לנישה מאוד צרה בחדר שינה ששום ארון אחר שהדלתות שלו נפתחות, לא יכול להיכנס אליה. היתרון הזה חל גם על ארונות הזזה לחדרי ילדים ועוד.

 

ארונות הזזה- אופציות לתכנון פנימי

כאשר אתם מזמינים ארונות הזזה, יש מקום לשחק עם המגירות, מקומות התלייה, מיקום המראה, כמות המדפים ועוד. יש מי שרוצה תליה רק בצד אחד יש מי שרוצה בשני הצדדים. יש מי שצריך יותר מגירות. את כל זה אפשר להזמין בנפרד, והמחיר של התוספות הללו מתווסף למחיר של הארון. אבל בסופו של דבר זאת תהיה ההזדמנות שלכם, לקנות ארון שהוא מתאים בדיוק לצרכים שלכם, ושיהיה בו מספיק מקום לכל מה שאתם צריכים ושהחלוקה הפנימית שלו תהיה בדיוק כמו שאתם צריכים.

אנשים שקראו את הכתבה התעניינו גם ב: מיטות מרופדות | שולחנות כתיבה | הום דקור 

×

עגלת קניות