איך לבחור ארונות הזזה

איך לבחור ארונות הזזה שיתאימו לצרכים שלכם

איך לבחור ארונות הזזה – עיצוב הבית עשוי להיתפס לעתים כתחום שטחי וחסר משמעות. כשאנחנו מדפדפים בפינטרסט בין תמונות של בתים של אחרים או משוטטים בין חנויות המוכרות פריטים לבית, אנחנו מרגישים לעתים קרובות כאילו אנחנו קצת מבזבזים זמן, כאילו יש לנו דברים טובים יותר לעשות עכשיו. אנשים אחרים ירגישו דווקא שמדובר בתחום שולי. אלה יזניחו את הבית שלהם, ויכניסו אליו רק את מה שפרקטי ושימושי. הם לא יקדישו תשומת לב למראה של הרהיטים והאביזרים המפוזרים ברחבי הבית, וייצרו מין מיקס לא ברור של פריטים שלא נעשה כל ניסיון להתאים ביניהם.

למעשה, עיצוב הבית הוא בעל משמעות גדולה הרבה יותר ממה שרבים חושבים. הסביבה שאנחנו נמצאים בה משפיעה עלינו, והיא יכולה לעזור לנו להיות שמחים יותר, יעילים יותר או רגועים יותר. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים זאת, וההוכחה לכך היא דמויות כמו מארי קונדו היפנית, אשר סחפה אחריה מיליוני אנשים, ואף יותר, אשר שמו לעצמם למטרה להפוך את הבית שלהם למקום שבו הם מרגישים הכי בנוח. לצד החשיבות של נראות הבית, גם הצד הפרקטי חשוב – חשוב שיהיה לנו נוח בבית שלנו, ושהפריטים שנמצאים בו, יהיה מספרם קטן או גדול, ישמשו אותנו ויתרמו לאיכות חיינו. כאשר מדובר בנושא של ארון בגדים – חשוב לשים דגש על שני ההיבטים. מצד אחד, רהיט גדול ודומיננטי כמו ארון צריך להיות יפה ולתרום בהיבט העיצובי; ומצד שני, נעשה בו שימוש תכוף ויום יומי כך שהוא חייב להתאים לצרכים של המשתמשים בו.

ארונות הזזה – טרנד מוביל בחנויות הרהיטים

כיום, ארונות הזזה הם פופולאריים במיוחד כארונות בגדים, וניתן לראות אותם יותר ויותר בחנויות הרהיטים. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שארונות הזזה הם חסכוניים במקום; מכיוון שאין לו דלת נפתחת, עיצוב החדר לא מחייב השארת חלל פנוי לצורך פתיחת הדלת. מסיבה זו ארונות הזזה מתאימים מאוד לבתים קטנים, אולם הם גם יפים מאוד ויכולים להתאים ממש לכל חדר. עבור מי שחשוב לו או לה מראת גוף בחדר, ניתן למצוא ארונות הזזה עם מראה, אשר מסוגלים לענות על שני הצרכים באמצעות רהיט אחד. אפשר לרכוש ארונות הזזה בראשון לציון, באילת או במטולה במגוון סגנונות שונים, מכיוון שמדובר בטרנד מוביל שכבר מייצרים בכל צורה ומוכרים בכל מקום.

איך לבחור את הארון המושלם

ישנם כמה שיקולים שכדאי לחשוב עליהם כאשר בוחרים ארון הזזה לבית. שיקול אחד הוא כמובן המחיר, שאם נרצה או לא, בדרך כלל יש לו משמעות. החדשות הטובות הן שהיום, מכיוון שמדובר בפריט כל כך פופולארי, ניתן למצוא ארונות במגוון מחירים וישנם גם ארונות הזזה זולים. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שככל הנראה, המחיר הנמוך יבוא על חשבון האיכות. עליכם לחשוב מה חשוב לכם יותר, ולנסות למצוא את האיזון. שיקול נוסף הוא העיצוב. כאמור, ארון הוא רהיט בולט שלא ניתן להתעלם ממנו, ולכן חשוב שהוא יתכתב עם עיצוב החדר כולו. אם אתם מעדיפים לעצב את החדר בסגנון כפרי יותר, מומלץ לבחור ארון הזזה עשוי עץ, בצבע טבעי שייצור בחדר אווירה חמה ונעימה. אם אתם מעוניינים בסגנון אלגנטי יותר, כדאי לבחור ארון עם גימור מושקע, בצבעים שמתאימים לשאר הפריטים בחדר שלכם. שיקול נוסף הוא האחריות. בסופו של דבר, ארון הוא רהיט שאמור להישאר אתכם הרבה שנים, ולא כזה שמחליפים כל חודש או שנה. לכן, כדאי לוודא שיש אחריות על הרהיט, שתבטיח לכם שתוכלו ליהנות מהארון שלכם זמן רב.

לחזרה לעמוד הבית

×

עגלת קניות